Tiské stěny

Lednový sraz v Olomouci jsem vynechal. Byl jsem zmítán chorobou. Sotva jsem vylezl z postele, už jsem jel na malý srazík, do Ústí. Napadl totiž sníh. Na rozdíl od Pražského byl opravdu bílí. Tak bylo nezbytně nutné toho využít a nafotit pár zimních fotografií.

Z Ústí jsme vyrazili do zasněžených severských hvozdů, do Tiských stěn, kde se také natáčeli Letopisy Narnie. Bylo nás pět. Yuki, Tsuki, Ruki a Mitsu s přítelem.

Přestože mrzlo, tak mne kabát od Classy Lady dostatečně chránil. Zima mi vůbec nebyla. Kabát i ostatní části mého outfitu byly bílé. Takže jsem nebyl vidět. Měl jsem s Mitsu zimní boty Antaina na podpatku (každý měl své vlastní 🙂 ). Ano, opravdu! Do sněhu! Boty mají vzorek a to i na podpatku, který je široký. V šikmých sestupech a vzestupech se dal dobře zabořit do sněhu, takže to neklouzalo. Prošli jsme ale jen horní část skal. Dorazili jsme totiž ke zledovatělým schodům. Bylo to dost nebezpečné. Při pádu by bylo možné se zastavit jen dole, o skálu. Vzdali jsme to a šli zpět. Cestou jsem zjistil, že v pletených rukavicích nelze vytvořit sněhovou kouli se stabilní integritou. Bez rukavic to šlo. Brrrr!

Následovala zkouška integrity:

Nakonec jsme se stavili v restauraci na jídlo a jeli domů (fňuk).

Bylo to něco jiného než obvyklé trávení času v kavárně. Nebylo mi blivno z přeslazených zákusků. Bylo to naprosto fantastické. Užili jsme si mnoho legrace. Dostatečně jsme se vyřádili. 😀

Do budoucna bych rád jel na nějaký další lolita výlet. Třeba v létě. Jen to bude chtít boty na delší chození. Třeba v teaparties mi noha nedrží dostatečně pevně. Lolita mi jinak přijde velice pohodlná. Nevadí mi tak někde chodit celí den.

Kabát Classy Lady
Bodyline Cinderella Bunny (1481) JSK
Halenka Bodyline
Boty Antaina
Kabelka Baby, the Stars Shine Bright Ribbon Heart
Šperky 404 Brand not found
Socks offbrand, fleesové

Vůbec to neklouzalo. Jedná se o sněžný tanec.

A tady je krásný článek od Yuki.

Foto: Yukísek Photo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *