Nečinnost na webu – závada

Hezký den.
Z neznámých důvodu mi od jara nejde přihlášení se do administrace. Neměl jsem čas to řešit. Byl jsem otráven, že bych to musel třeba i celé přeinstalovat. A dnes jsem to jen tak zkusil a co se nestalo, normálně jsem se přihlásil. Důvod je neznámí.

Teď to musím dohnat. 🙂

Nesprávně vyměřené clo

Hezký den.

Je tu další článek o proclívání.

S Yuki, Míšou, Zdeňkou a Mitsu jsme udělali společný nákup v Japonsku.

Bylo to vše použité oblečení, nějaké drobnosti. Vše z druhé ruky. Chytli nám to celníci, vyměřili clo. Pak ale Míša upozornila, že to zařadili do nesprávné TARIC skupiny 61044200 se clem 12%. Obnošené oblečení totiž patří do skupiny 63090000 se clem 5,3%. Z toho se pak dále počítá DPH. Na stránkách České Pošty, která nás v celním řízení zastupovala, jsem nalezl, že reklamaci mohu podat na jakékoliv pobočce ČP. Continue reading

Jak jsem proclíval látku

Dlouho se tu nic neobjevilo. Mám toho teď hodně na práci a pár lolita srazů jsem vynechal. Některé pro nemoc. Bohužel to byly dva vánoční srazy. Bylo mi to moc líto, ale nedalo se nic dělat. 🙁 Nemám tedy moc co přidávat. Mám nějaké přírůstky do šatníku, ale nevím, co o nich napsat, tak jen přidávám fotky do Wardrobe. Mám ale nějaké nápady o čem psát, tak snad brzy bude něco dalšího.

A teď k dnešnímu příspěvku.

V Japonsku jsem v aukci vyhrál čokoládovou, printovou látku. 5 metrů za 3600 Jenů.

Continue reading