Valentýnská OTTeaparty – únor 2017, Olomouc

Jelikož to byla tematická ott teaparty, tak jsem dlouho přemýšlel co s tím. Nakonec jsem na sebe navěšel nějaké mašličky a hodně náramků. V Praze se ke mně přidala Yuki a vyrazili jsme. Cestou se ozvala dlouhodobá závada motoru. Byl jsem nervózní, zda dojedu domů. Nerad bych v lolitě řešil poruchu.


Valentýnský sraz proběhl v malém hotýlku, v hezkém prostředí, jako dělaném pro teaparty. Všem to moc slušelo. Na náměstí jsme se fotili, ale byla mi zima a nebyl jsem ještě úplně zdráv. Utíkal jsem se rychle schovat. Outfitovou fotku mám od Yuki, z prostoru kavárny. Spodní sukně už mi nevisí dolů jako dřív. Mám poprvé novou spodničku od Madame Muffin. Je naprosto skvělá. Rozdali jsme si valentýnky. Dostal jsem toho velikánskou hromadu. Moc vám všem za to děkuji. Jsem rád, že jsem vás poznal.


Já jsem místo valentýnek rozdával mašličky. Proběhla tombola, kde vyhrával každý. Hurá!!! Konečně jsem něco vyhrál!!! 😀
A opět, zase to rychle uteklo. Ale moc jsem si to neužil. Mněl jsem období špatné nálady. 🙁

Cesta zpátky nebyla nic moc. V Praze začala zase občas blikat kontrolka mazání. Ale jelikož bylo pozdě a venku se toulají různá individua, rozhodl jsem se odvést Yuki domů, ať je stav vozu jakýkoliv. Cestou domů jsem pak zaspal a rozbil zrcátko o směrovou desku.


Nic vážnějšího se nestalo a auto je v servisu.

Angelic Pretty Promenade de Paris Halterneck JSK
Halenka a wrist cuffs Bodyline
Spodní sukně Bess od Porcelain Doll
Headdress Sweet Dreamer
Boty Antaina
Šperky 404 Brand not found
Socks offbrand
Spodnička Madame Muffin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *