Gothic & Lolita sraz Olomouc 2016

Konečně! Je sobota. Vyrážím na další sraz. Nasadím úsměv a vyjdu ven z domu. Už se tak nebojím. Nějaká paní na ulici jde raději stranou. Pán se podívá, ale pak dělá, že nekouká a připadá si hloupě. Zajímavé, teď to vidím, tu nelogičnost, být posedlý strachem z lidí, kteří jsou plni svých vlastních bubáků.

Cesta trvala přes tři hodiny. Už jen zaparkovat a hurá do Ztracené ulice, do butiku Porcelain Doll. Poprvé vidím Pierrette, sedící za šicím strojem v malém, útulném obchůdku. Do prosluněné dvorany se co chvíli otevřely automatické dveře před přicházející lolitou. Už jsme se do butiku ani nevešli.

Byl čas vydat se starobylými uličkami do botanické zahrady. Při procházce zahradou mezi rozličnými květinami a dřevinami pracovala závěrka fotoaparátu naší fotografky téměř nepřetržitě a my pózovali a pózovali. Rychle to uteklo, tak jsme pospíchali do kavárny. Za příjemného klábosení se opájeli různými dobrůtkami. Avšak, čas neměl slitování a vlaky své jízdní řády. Postupně jsme se rozjížděli na všechny světové strany. Konec tohoto krásného setkání byl opět v roztomilém butiku velice milé Pierrette.

Už mi zbývala jen dlouhá cesta domů, zpestřená blouděním a dlouhým osamoceným stáním u semaforu, uprostřed polí, za hluboké noci.

Byl to báječně strávený den. A můj strach z kolemjdoucích? Ten občas vykoukl, aby se připomenul, ale nedostal šanci mi zkazit tento úžasný den.

olomouc2016-13

JSK – Bodyline Cinderella Bunny JSK (l481)prodloužené
blouse – RTBU
shoes – Antaina
tights – Coline (koupeno přes ebay z Izraele, mněli jediný kus)
bag – Loris Sweet Cake Ribbon
accessories – Baby, the Stars Shine Bright

olomouc2016-14 A tady jde vidět celý outfit

olomouc2016-21

olomouc2016-27

2 thoughts on “Gothic & Lolita sraz Olomouc 2016

  1. Profilový obrázek Yuki napsal:

    jee, tam jsem chtěla jet také 🙂 Bohužel mi to nevyšlo 🙁 Moc ti to slušelo! Jsem ráda, že tvůj strach pomalu mizí. Nenech se odradit, opravdu ti moc fandím! Jsi skvělý!! ♥
    A všem ostatním to také moc slušelo :3 Jsem stalker srazových fotek XDDDD

    • Ruki Ruki napsal:

      „Skvělý!!“ To neee, nevím co nato říci. Určitě mám nedostakty. Ale zjistil jsem na čem zapracovat (přidat na spodničce, rukavičky se nehodily a nelíbí se mi ty rukávy). Skvělí jste vy všichni, se kterými jsem mohl trávit čas. A chci ho s vámi trávit zas. Příště se tam třeba sejdeme. Už se těším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *