Baby Ponytail Swan Heart OP – AKTUALIZOVÁNO

Na letošním Animefestu jsem u Porcelain Doll koupil zelené Baby Ponytail Swan Heart JSK. A rozhodl jsem se ještě pro modré OP.

Pet mne myslím varovala, že je to vysoký pas, ale nějak jsem to úplně zapomněl. Naprosto se mi to vytratilo z hlavy. JSK ve velikosti L mi perfektně sedí a na stránkách Baby Ponytail bylo jen toto:

Pro JSK i OP naprosto to samé.

Tak jsem je objednal spolu s mašlemi k JSK i OP. Šaty nebyly skladem, tak to nějaký čas trvalo. Dokonce pak napsali, že jsou hotové a že za čekání nenaúčtují poštovné. Když šaty přišli tak to byl ale šok!!! 🙁 Živůtek byl o 10 cm kratší, vysoký pas. Byly pro mne naprosto nenositelné, krátké. Napsal jsem jim a oni byli velice vstřícní. Ušili mi na míru jiné dle mých představ a ty původní jsem odeslal do obchůdku PorcelainDoll.

Další šaty přišly velice brzy a sedí mi. 🙂 Wow!

Ušití na míru jinak nenabízejí. Byla to výjimečná situace. Jsem šťastný, že to tak dopadlo. Byl to sice částečně horor a až na popis na webu je jejich přístup skvělí. Nenaúčtování poštovného za čekání. Poslání druhých šatů také bez poštovného. Navrhli, abych ty první šaty poslal do Porcelain Doll, protože mne to vyjde nejlevněji.

A vlastně bych je jinak neměl, protože bych si je neobjednal. Je to naprosto originální kus. 😀

Fotku na postavě mám zatím jen s JSK.


AKTUALIZOVÁNO:
Už mám fotku i v OP 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *