Animefest 2017

Už několik dnů předem jsem měl připravené šaty. Hrozně moc jsem se těšil. Především proto, že jsem se účastnil lolita módní přehlídky, jako modelka. Yuki a Lavinie s přítelem mi cestou dělali společnost. Měl jsem na sobě Baby, the Stars Shine Bright Coppelia Waltz of Flowers JSK s jarní atmosférou.

Foto: Yuki

Po příjezdu se mi tam vůbec nelíbilo. Plno lidí, neútulno. Jak na veletrhu. A přišlo mi, že se tam budu nudit. Mrzelo mne, že stánky lolit nejsou pohromadě. Většina byla v módním koutku, v patře a část v Craft alley, v přízemí. Po příchodu do módního koutku jsem okamžitě dostal mocný úder do očí – Baby Ponytail Swan Heart JSK. Chodil jsem se na ně dívat. Uchvátily mne. Příprava na přehlídku mne naštěstí zaměstnala, tak jsem se nenudil.

V sobotu, po čtyřech hodinách spánku, byla v sedm hodin generální zkouška. Především jsem si vyzkoušel načasování a kudy a kdy půjdu. Ale dostal jsem od Yuki pokáráno za chůzi. 🙂 Po přehlídce a nalíčení jsem trénoval. Yuki patří největší dík, že mi pomohla vžít se do té situace. Do představy procházející se slečny. Pak to šlo samo. S pózami mi pomohla Mitsu. Co bych si bez nich počal. Předváděl jsem úžasné šaty od Madame Muffin. Vystresovaný jsem byl teda pořádně. Ani ne z lidí, ale z toho, že udělám chybu a že to bude vypadat špatně. Trénoval jsem chůzi ještě v zákulisí Rotundy a upadl při tom na schodech. 😀 Nejhorší to bylo, když naše skupina začala postupně vcházet na pódium. Srdce mi silně bušilo, až jsem skoro neslyšel hudbu. 🙂 Nezbylo nic jiného než jít také. 😀 Hlavně jsem se snažil soustředit na pocit té procházející se slečny. Byl jsem nejistý, když jsem mněl udělat pózu. Pocity to byly nepopsatelné. Úplně jsem zapomněl, kdy mám z pódia odejít. Stál jsem tam úplně zaražený. Mitsu řekla: „Ruki jdeme“. To mne probralo. Tak jsem to tam bohužel pokazil. 🙁 Děkuji všem, hlavně Yuki a Mitsu za ohromnou pomoc s chůzí a pózováním. To mi pomůže i mimo přehlídku. Nebudu chodit jako chlap. 😀 Prý to vypadalo přirozeně. To zahřálo u srdíčka. ♥ Pokud jsem Reinu nezklamal, tak bych si to klidně příště zopakoval, už s větším klidem. Pózování musím ještě nacvičit. Nevím co se sebou i při focení.

Foto: Yuki

Foto: AlBaal Photography

Záznam z přehlídky naleznete zde:

Avšak. Úplně mne to psychicky vysílilo, vztekal jsem se v restauraci a upadl do „stavu nouze“. Naštvaná, unavená a ospalá lolita není moc roztomilá. 🙁 Jenže jsem měl s Louisou přednášku. Vše mi ale bylo naprosto jedno. Louisa mne však dokázala vyhecovat. Na naší přednášku, Dva metry v kraječkách, přišlo asi deset posluchačů (možná až 15). Louisa má více schopností přednášet. To mne podrželo. Probrali jsme mnohá úskalí brolit po praktické, ale i psychické stránce. Od stavby šatů, prodlužování šatů, maskování mužských rysů, až po střet s okolním světem, poznání ženského světa a důvod proč to nosíme. Nakonec jsme i o pár minut přetáhli. 😀

Následovala úžasná přednáška Reiny o líčení. Dozvěděl jsem se řadu fíglů a jak a co dělat správně. Zase mne to posune o kus dál. To už jsem ale začínal usínat. Jenže Baby Ponytail Swan Heart JSK volaly: „Zkus si nás!“ Zkusil jsem je! Ty šaty ve velikosti L mi seděly naprosto přesně a to i délkou. To jsou jediné nezakázkové šaty, co mi takto jsou. A začaly volat: „Kup si nás!“ Už nešlo odolat.

Na třetí den jsem se konečně vyspal. Měl jsem připravené mintové Baby, the Stars Shine Bright Kuma Kumya-chan’s Sweet Chocolate Baby Doll JSK, ale ty nové mi udělaly ohromnou radost, tak jsem si je vzal. Doplňky k nim skvěle seděly.

Foto: FotoGeek

Konečně jsem viděl záznam z přehlídky. Ta chůze mne ale ohromně překvapila. Nevěřil jsem, že to půjde. A pak se stalo něco úžasného!!! Úplně ze mne spadlo napětí. Chodil jsem si po areálu a cítil tu slečnu. „Ať se všichni podívají na ty krásné šaty.“ Sluníčko svítilo. Bylo mi fajn.

Moc, moc se těším, až zase budu v lolitě někde venku. Dřív jsem se rychle utíkal schovat, ať mne nikdo nevidí. Jako kdybych to teď chtěl dohnat.

Rád jsem všechny zase viděl. Musím zapracovat na sebeovládání. 🙂 Naštvaná lolita/brolita není moc roztomilá. Nakonec mi bylo líto, že to končí. Děkuji Madame Muffin za úžasnou nabídku modelkovat. Děkuji Yuki, Mitsu a Reině, která to tak skvěle připravila a režírovala a také všem ostatním. Byli jste moc fajn. 🙂


Pátek:
Baby, the Stars Shine Bright – Coppelia Waltz of Flowers JSK
Headdress Sweet Dreamer
Kabelka BTSSB Ribbon Heart
Halenka a rukavičky Bodyline
Šperky 404 Brand not found
Boty Antaina
Underskirt Porcelain Doll

Foto: Yuki


Sobota:
Úžasné Madame Muffin OP
Boty Antaina
Šperky 404 Brand not found
OTKs Infanta Picnic Rabbit

Foto: MadMick`s Photos

Foto: Cosplayer.sk

S Reinou, režisérkou módní přehlídky


Neděle:
Baby Ponytail – Swan Heart JSK
Headdress Sweet Dreamer
Kabelka BTSSB Ribbon Heart
Deštníček Angelic Pretty
Halenka a wristcufs Bodyline
Šperky 404 Brand not found
Boty Antaina

Foto: Lorinoko

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *