Vánoční lolita sraz v Brně 2016

bow

Konečně! Vánoční sraz, na který čekám s velkým očekáváním. Outfit jsem měl připravený už týden předem, jen jsem čekal, až dorazí jeden dárek. Vstával jsem v pět hodin a domů dorazil druhý den v půl osmé. 🙂 Byl jsem hodně ospalý. 🙂
S líčením jsem nebyl moc spokojen. A díky nevhodné spodničce mi underskirt visela dolů. Byla slehlá a taky krátká. Ale už nebyla tak slehlá jako nedávno v Brně. Mněl jsem totiž dvě. Takže prioritou je pořídit spodničku.

Abych nevypadal jak zvoník od matky boží, vzal jsem si pod šaty jedno takové zařízení. Na míru vyrobený korzet. Opatrným sednutím do auta asi povolil špagát a je to tak nepohodlné!
V Praze jsem na nádraží vyzvedl Yuki a drncajíc jsme uháněli do Brna, do kavárny Podnebí. Jeli jsme dřív, aby se Yuki mohla zúčastnit zkoušky na pěvecké vystoupení. V kavárně již byly přípravy v plném proudu. Mitsu byla zahalena do pavučin z tavných tyčinek.

S Yuki jsme začali montovat vánoční stromek. K těm spodním větvím se opravdu neohnu. Pak následovalo přesouvání stolů. Ale opatrně. V korzetu je nevhodné se namáhat. Kavárna zatím ještě byla otevřena pro veřejnost, ale postarší pán se raději dal na útěk.

Brzy začali přicházet první účastníci a připravovaly se prodejní stánky ve vedlejší místnosti. Připlatil jsem si za VIP, takže jsem seděl u stolu. V ceně byl zákusek a sáček s drobnostmi jako zrcátko, double clip, náramek, perníček a mašlička.
O focení a natáčení záznamu se postarali Dark Vision. Na skupinovou fotku nás tam bylo tolik. Bylo to jak fotit budovu letiště Tempelhof. Aby se vám tam vešla celá, musíte být tak daleko, že už skoro není vidět.
Po focení následovalo hudební vystoupení. Tóny vánočních písní rozeznívali celou kavárnu. Modelky nám ladným krokem lesních víl předvedli nové modely. Byla rozdána vánoční víla. Tombola byla plná cen. Vyhrával skoro každý, …kromě mě.

Korzet se po nějakých devíti hodinách stal nesnesitelný a musel dolů. Proti hrbení to myslím celkem fungovalo, jen je s ním dost omezená hybnost.

Dostal jsem hezké dárky. Yuki mi vyrobila krásný náramek.

acc03b

Od Lavinie jsem dostal nádherný náhrdelník a brož. Při prvním dojmu jsem byl ale trochu zaskočen temnými barvami. 🙂

acc02

acc05b

A od Mitsu parádní bolerko. Z něj mám také největší radost. Má dostatečně dlouhé rukávy. No vlastně až moc dlouhé. 🙂

aeropostale01

S Yuki a Lavinií jsme tvořili trojci ve Strawberry Days.

vanocebrno_2016-01

Yuki mi dovezla deštník od Angelic Pretty, které jsme si společně, ještě s Mitsu, objednali.

vanocebrno_2016-02

Se Salome jsme porovnávali kdo má větší nohu. 🙂

vanocebrno_2016-04

Koupil jsem roztomilé, modré šatičky.

vanocebrno_2016-05

Moc jsem si to užil. Byla to úžasná akce a naše podpatky se navždy vryly do Brněnské dlažby.


vanocebrno_2016-03
BTSSB Sweet Cream Strawberry Days Tutu JSK
Mašle BTSSB
Halenka a wrist cuffs Bodyline
Spodní sukně Bess od Porcelain Doll
Boty Antaina
Šperky 404 Brand not found
Socks Angelic Pretty
deštník Angelic Pretty
Svetřík Baby, the Stars Shine Bright není na fotce
Kabát Taobao Black Sugar není na fotce
Kabelka Loris není na fotce

4 thoughts on “Vánoční lolita sraz v Brně 2016

 1. Profilový obrázek Yuki napsal:

  Úžasný report! Moc hezky se mi to čte *__* je to krásně napsané :3 Taky jsem si brno užila a těším se na příští rok! Děkuji ti za dárek +__+ Mám z něj obrovskou radost

  • Ruki Ruki napsal:

   Děkuji, říkal jsem si, zda to vůbec jde číst. 🙂 Mám radost, že se ti mašle líbí. Dárek od tebe jsem měl na Pražském vánočním sraze, je moc hezký. Děkuju.

 2. Profilový obrázek lolibroli napsal:

  No pro korzet je potreba trenovat jehonoseni, po tydnu noseni co hodina denne pridas dalsi tyden na 2 hodiny a tak dale aby si telo privyklo. Jo a ty sukne fakt v cesku potrebuji doladit oproti japonsku. Skusit bud tutu sukni nebo kruhovou spodnici nebo vice vrstev spodnicek

  • Ruki Ruki napsal:

   Jojo, s korzetem souhlasím. A spodničku mi ušije Madame Muffin. Tu co mám je krátká a končí víš než spodní okraj šatů, takže to takhle visí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *