Lolita geek sraz v Brně vol. III

Byl chladný podzimní den a já vyrážím na další sraz. Tentokrát s dresscodem na motivy knihy, filmu, seriálu nebo postavy.

geekiii-01

Jelikož jsem si s takovým outfitem nevěděl rady, měl jsem jen šaty od Baby, the Stars Shine Bright s motivem Šípkové Růženky. Ochladilo se, tak jsem si poprvé oblékl můj jediný lolitovský kabát. Růžový kabát a bílé šaty s modrými prvky k sobě moc neladili. Řešením byly dvě headbow. Jednu růžovou a druhou k šatům a podle potřeby jsem si je měnil. Kabát mám z Lacemarketu a jako zázrakem mi je. Dokonce i délka rukávů. Jen jsem vyrobil nové mašličky. Ty původní byly lesklé a dost nepěkné. Ale i přesto se mi outfit moc nevyvedl. Podkolenky moc neladily, underskirt jakoby k šatům nepatřila. Potřebuji další spodničku, aby underskirt byla k šatům připláclá. Zřejmě slehla pod tíhou kabátu.

Sešli jsme se v centru Brna a šli se fotit na nádvoří radnice. Při focení celé postavy jsem šaty chytl bez underskirt a fotograf tomu zřejmě moc nerozuměl. Nevšiml si, že je něco v nepořádku. V takovém případě si raději přizvěte další lolitu jako dozor.

Punčocháče jsem měl celkem slabé a byla mi zima. Ani kabát mi nepomohl, bylo to od nohou. Na příště už budu lépe připraven. Zimou nás trpělo víc. Pospíchali jsme tedy do Čajovny za zrcadlem.

Tam měli výborný čaj proti nachlazení, ideální na můj podzimní kašel. Od Mitsu a její značky 404 Brand not found jsem dostal řadu objednaných, krásných šperků. Jsou tak úžasné, že jim věnuji samostatný článek. Červený náhrdelník je naprosto nejúžasnější.

404-01

Během večera jsem také absolvoval kurz dámské chůze. 🙂

Na závěr něco co se stává otřepanou frází. Bylo nám skvěle! Já si to opět moc užil. 🙂

ruki_brolita_04

BTSSB The Sleeping Forest Beauty ~Pop♥︎up Labyrinth~ JSK II
Kabát Taobao
Halenka a wrist cuffs Bodyline
Spodní sukně Bess od Porcelain Doll
Boty Antaina
Přívěšek Tea Pot od Baby, the Stars Shine Bright
Náramky 404 Brand not found
Kabelka Loris
Socks offbrand

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *