Burza oblečení – Gothic, Lolita, Steampunk v Olomouci 2016

Burza v Olomouci byla skvělou příležitostí užít si opět celý den v krajkách. Tříhodinová cesta byla bez potíží. Akce se konala v čajovně Kratochvíle. Dorazilo mnoho lidí a účast byla dokonce mezinárodní. Zbožího bylo tolik, že se ani nevešlo. Do stánku byla dlouhá fronta a návštěvníky bylo nutné pouštět postupně. Od úžasné Salome jsem koupil tmavě růžové bolerko Baby, the Stars Shine Bright s vyhovující délkou rukávů. Byl to až zázrak! Mám z něj ohromnou radost. Dále pak od Lavinie jeden starší bílý bonnet s ouškama, také od Baby.

btssb13

Někteří prodávající odjížděli dříve, než se všichni do krámku dostali. Ve frontě jsme je odchytávali.

Lolita z Vídně prodávala Little Bears od Angelic Pretty, ale bohužel high waist a v hnědé barvě. Já chci růžové. Možná jsem je měl koupit. Do teď o tom přemýšlím, byly za dobrou cenu. Mám repliku OP, ale nemám z ní dobrý pocit. Raději chci originál. V krámku byl krátký, růžový a padnoucí kabátek. Jenže byl už docela onošený, tak jsem ho nekoupil.

Avšak nejdůležitější na celé akci bylo setkání s lidmi, se kterými rád trávím čas. Myslím, že probírání se oblečením u čaje mimo hlavní stánek bylo mnohem zábavnější. Ve stánku to totiž jen v rychlosti projdete, aby se dostalo na dalšího.

burzaolomouc_2016-01

 ruki_brolita_03bInfanta Alice Story JSK + bonnet
Boty Antaina
halenka, svetřík a wrist cuffs Bodyline
Spodní sukně Bess od Porcelain Doll
Přívěšek Tea Pot od Baby, the Stars Shine Bright
Kabelka Loris a pelerýnka od HAN nejsou na fotce vidět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *