Baby, the Stars Shine Bright – objednání a unboxing – AKTUALIZOVÁNO

S rozhodnutím zúčastnit se Severočeského Lolita Pikniku na Mariánské louce bylo třeba objednat pár doplňků. V prvé řadě deštník BABY Rich frilled umbrella, přívěšek Alice’s teacup neck lace, a Usakumya rucksack, kam si dáte vše potřebné. Ale pozor! Nepopleťte rucksack a pochette jako já. Pochette mají dva druhy, obojí se jmenuje úplně stejně. Jednou je to s úložným prostorem a podruhé jen plyšák. Takže nakonec mám plyšáka. Bílý deštník mají jen v odstínu off white, takže je trochu nažloutlý. Jeden čas údajně deštníky neposílali.

Poznámka pro ty, co tvrdí, že to není deštník, ale paraple: BTSSB uvádí v popisu „BABY Rich frilled umbrella (For rainy and sunny)“ 🙂

Objednávka u Baby, the Stars Shine Brigit:
Jejich e-shop je z nepochopitelných důvodů napůl Japonsky a napůl Anglicky. Například výběr země je Japonsky (v kanji). Najít Českou republiku bylo nemožné. Dost dobře nechápu důvod. Je to snad pro Japonce žijícího mimo Japonsko? Naštěstí lze provést objednávku e-mailem, podle jejich instrukcí. Na order@babyssb.co.jp pošlete e-mail v takovémto tvaru (samozřejmě s jinými údaji):

Product code: B40UM874
Product name: BABY フリルいっぱーいアンブレラ/BABY Rich frilled umbrella
Color: Off white x Off white lace
Size: –
Quantity: 1
Cost: 4,968円(本体価格4,600円)4,968yen(Includes tax)

Product code: B38AC074
Product name: アリスのティーカップネックレス/Alice’s teacup neck lace
Color: Silver
Size: –
Quantity: 1
Cost: 6,372円(本体価格5,900円)6,372yen(Includes tax)

Payment Metod: PAYPAL

Address/Postal code:
Name: Ruki Brolita.
Street: Štrůdlíková 123
Postal code: 10000
City: Prague 1 
State: Czech Republic
Phone number: +420 123456789
Name (First, Last): Ruki Brolita

Za týden odpověděli, s uvedením finální částky a jejich PayPal adresou. Komunikují v Angličtině. Doprava vyšla na cca 1000 Kč.
Po zaplacení byl balík za tři dny v Čechách. A pak to začalo: dokládání ceny, celní řízení, pošťák co to doručuje tři dny. No trvalo to asi týden. Nakonec vše dobře dopadlo. Clo + DPH u deštníku činilo 437 Kč.

Na žádost České Pošty odešlete e-mailem „print screen“ z vašeho PayPal účtu a prohlášení o neobchodním charakteru. Naúčtují vám clo dle sazby + DPH 21%. Česká Pošta si za vyřízení účtuje 300,-. Jednání s Poštou (s celníky) se nebojte. Tak hrozné to není. Možná o tom napíši samostatný článek.

Přišla podlouhlá krabice, vše úhledně zabaleno a jako bonus taška.

BTSSB01

BTSSB02

Deštník je úžasný, mám z něj ohromnou radost. Je skvělým doplňkem k jakémukoli outfitu. Chci ho mít na každé fotce. Ještě chci jeden čistě bílý, a jeden růžový.

BTSSB04

BTSSB03

BTSSB05

 

AKTUALIZACE:

Dostal jsem jednu reakci na článek, že Baby odmítlo e-mailovou objednávku vyřídit a odkázalo dotyčnou na e-shop. Zanechte prosím své zkušenosti v komentářích.
Děkuji, Ruki

Také čtěte:
Usakumya vydává svá tajemství

2 thoughts on “Baby, the Stars Shine Bright – objednání a unboxing – AKTUALIZOVÁNO

  1. Profilový obrázek Yuki napsal:

    teda! To clo nebylo tak hrozné 🙂 Snad se někdy dokopu a objednám si luckypack od AP *__* nebo BtSSB Paraplíčko(deštník XD) jsem viděla naživo a je opravdu krásné ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *