My Lolita Dress a Antaina

Mám období špatných zkušeností. Na My Lolita Dress jsem objednal Classic Tea Party Shoes Purple Bow Lolita Flats. Po chvíli čekání přišly boty na vysokém podpatku, přestože v názvu i v popisu bylo FLATS jako nízké.

mylolitadress02

mylolitadress05
Z jiných bot v nabídce je patrné, že FLATS je opravdu myšleno jako nízké.

mylolitadress06

Napsal jsem jim, že mi poslali jiné boty. Oni chybu na stránkách opravili, ale už se nenamáhali mi odepsat. Žádná omluva, nabídka slevy, prostě nic. Boty se přesto neztratí, jen mi vadí, že mají černý podpatek. S botami také přišly OTKs jako dárek.

mylolitadress03

To však není jediný problém na My Lolita Dress. Jejich číslování bot neodpovídá rozměrům nohy podle EU, ale Antaina čísluje podle EU. Takže pokud si vyberete velikost podle délky a My Lolita Dress to objedná u Antaina podle čísla, tak vám pošlou větší.

Naštěstí už vím jak nakupovat na Taobao, tak příště objednám tam.

4 thoughts on “My Lolita Dress a Antaina

 1. Profilový obrázek Luci napsal:

  Přes My-Lolita-Dress jsem nikdy nekupovala ale přímo od Antainy ano, přes ten e-mail, co tam mají napsaný. Umí dobře anglicky a taky byli ochotní, vybrala jsem, jaký model bot chci, jaký podpatek a i barvu(barev mají na výběr hodně, nevadilo, že u modelu bot fotka v barvě, jakou jsem chtěla, nebyla)

  Jen poštovné bylo docela drahé, ale i s ním mě boty vyšly na 1600Kč, což mi přijde slušné.

  Snad příště budeš mít s nákupem více štěstí.

  • Ruki Ruki napsal:

   To je e-mail napsaný na Taobao? Oficiální web nemohu nikde najít.

   Děkuji, tyhle boty také využiju. Jejich chování mne ale naštvalo.

   • Profilový obrázek Luci napsal:

    Ano, ten yoyo.0510, oficiální web kromě toho Taobao obchodu myslím ani nemají.

    Taky mě to překvapilo, na My-Lolita-Dress jsem četla vesměs dobré recenze.

 2. Profilový obrázek Millarca napsal:

  To je škoda, že objednávku MLD takhle zvrtali, a přijde mi i divné, že se ani neimluvili, protože se mnou vždy komunikovali rychle a slušně a všechny mé objednávky dopadly dobře.
  Číslování bot je zrádné. Může být jiné u různých značek i různých obchodů, je dobré znát svou délku stélky bot v cm a vždy vybírat podle toho.
  U Antainy nakupuju taky, bohužel jejich poštovné je opravdu přibližně stejně drahé jako boty. A i zde je dobré pečlivě vybrat velikost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *