Emilia Love Heart Sweet Long Lolita Winter Coat – AKTUALIZOVÁNO

Jelikož se mi můj růžoví kabát s předělanými mašličkami tolik nelíbí, objednal jsem si nový přes My Lolita Dress. Cena za kabát podle vlastních rozměrů byla 93,99 USD. Po měsíci čekání jsem se podíval do seznamu objednávek a zjistil jsem, že tam ta objednávka úplně chybí. Napsal jsem jim a za pár dnů mi přišla správa od Paypalu se sledovacím číslem. Na mail odpověď nepřišla. Po chvíli čekání kabátek dorazil.

Je moc roztomilí, lemován kožíškem. Kolem krku a na rukávech je odnímatelný. Má malé kapsy ve tvaru srdíček. Na zádech se dá přitáhnout stuhou. Spodní obvod je cca 250 centimetrů. Bohužel nemá poutko na pověšení.

Sedí mi dobře, jen rukávy měli být trošinku delší. Myslím, že by se to dalo upravit posunutím kožíšků. Na postavě má moc hezký tvar. Fotku zatím nemám. Zda v něm nebude zima se teprve ukáže. V nejhorším ho nechám zateplit. Jedna mašlička je na šikmo, tak to si upravím. Není to brand.

Jenže. Během zkoušení mi došlo, že nevidím pelerínku s kapucou vyobrazenou na produktových fotografiích. V seznamu věcí co nejsou součástí dodávky uvedená není. Jako samostatnou položku jsem ji v e-shopu nenašel, takže nechápu, jak jinak jí objednat. Opět jsem napsal na My Lolita Dress. Tentokrát odpověděli. Omluvili se za zmatky a nabídli ji za 39,99 USD i s dopravou. Tak jsem ji přiobjednal, ať mám kompletní set.

A pak hurá do zimy. 🙂


AKTUALIZOVÁNO:

Bohužel pelerínka nebude. Mají jiný odstín látky. 🙁
Tak alespoň přidávám fotku ze srazu. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *