Na skok na Advíku

Dostal jsem nabídku, zda bych dělal modelku na Advíku. Tak jsem to přijal. To jsem ještě netušil, že v době konání budou taková vedra. Přehlídka se konala v tělocvičně školy s instalovaným pódiem. Jenže, venku bylo asi 35°C a uvnitř bylo jako ve skleníku. Připomnělo mi to návštěvu Liberecké botanické zahrady, kde mají v jednom pavilonu vytvořenou Australskou poušť i s podobným podnebím.

Nezbytnou pomůckou byl vějíř. Asi hodinu jsme všichni byli schováni za pódiem a vějili a vějili. Byl to zajímaví pohled. Ovívali jsme se úplně všichni.

Předváděl jsem šaty Sleeping Doll Sweet Ribbon Cherry JSK. Pod těmi vrstvami mi bylo hrozné horko. Měl jsem s sebou i paruku, ale vůbec jsem jí nevytáhl. Outfit si vyloženě říkal o červenou kabelku, ale neměl jsem ji, ani nebylo od koho si ji půjčit. Kabelka mi přišla až následující týden.

Pak jsem se prošel před lidmi a moc si to neužil. Z výkonu nemám dobrý pocit. Z přehlídky nemám ani moc povedené fotky. Vlasy dost utrpěly během čekání. Nelíbilo se mi, jak vypadám. 🙁 Alespoň že ty šatičky jsou krásné.

Venku jsme udělali ještě pár fotek a já pospíchal domů to ze sebe shodit a vyždímat. Náhrdelník byl při focení bohužel na stranu. Zachytil se o rozetu. 🙁

Tyto vedra jsou bohužel dost nepřející lolita módě. 🙁

Sleeping Doll Sweet Ribbon Cherry JSK
Kabelka Angelic Pretty Jewelry Ribbon Heart
Boty Antaina
Šperky 404 Brand not found

Foto: Patrik Cvak

2 thoughts on “Na skok na Advíku

 1. Profilový obrázek Tairesia napsal:

  Ty vedra jsou opravdu dost únavná. A nejhorší je, že je k tomu takové sucho. 🙁 Tvůj outfit z Advíku se mi moc líbí. Myslím, že k němu jde i růžová nebo bílá kebalka. Jen škoda, že fotograf neupozornil na ty zachycené korále. Jinak super. :3

  • Ruki Ruki napsal:

   Děkuji. ♥♥♥ Kdyby to nebylo tak náročné, vypadalo by to lépe. 🙂
   Červená kabelka mi přišla v týdnu po Advíku. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *