OTKs a jejich délka

Během mé odmlky proběhli nějaké srazy. Outfitové fotografie přidávám na stránku Outfity a možná o tom i napíši nějaký článek. Na tom posledním jsem byl dokonce poprvé bez paruky (foto zatím nemám).

Mezi tím stále rozšiřuji šatník o různé doplňky. Místo postování šatníku každý rok ho stále udržuji aktuální. Přidávám do něj a ubírám. Nyní ho postupně upravuji. Fotky předělávám do jednotného vzhledu.

Občas dostanu dotaz od vyšších slečen, jak mi jsou punčocháče, nebo OTKs. Tak jsem u všech OTKs změřil, kam mi zhruba sahají, jak se dají natáhnout.

Všichni však máme jiný obvod nohy, tak je to jen orientační. Také jsem došel k názoru, že Čínské repliky jsou oproti originálům kratší. Některé OTKs mi jakž takž jsou a některé nejsou. Mám jedinou možnost jak to zjistit a to zkusit je. To bohužel na dálku moc nejde, tak to musím jedině risknout a ty krátké zase prodat.

Téměř jistou šanci, že mi budou, mám ale u tohoto provedení:

Budu se na ně tedy více soustředit.

U punčocháčů to musím ještě promyslet. Asi jen napíši, jak to musím hodně natáhnout. Stylem, měřím 186 a je to:

  1. akorát
  2. více natažené, ale jde to
  3. natažené hodně a mají tendenci sjíždět
  4. jsou krátké

Bude to sice hodně subjektivní, ale snad to někomu pomůže.

4 thoughts on “OTKs a jejich délka

  1. Zdenka napsal:

    Ooo, jen jsem rozklikla do tvého punčochového šatníku a závidím. *-* Že bych se zkusila vrátit k nošení podkolenek? 😀 A ty průhledné punčocháče s květinami jsou nádherné.

  2. hotmail.com napsal:

    Your article is easy to understand, simple communication is accessible to most people. I will keep track of your posts regularly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *